Lackenhof-Ötscher

Kto chce vykročiť z postele rovno na zjazdovku, ten je v Lackenhofe pri zasneženom Ötscheri správne.

Ötscher, tzv. „Praded“ Mostviertelu, má tiež v zime čo ponúknuť. V Lackenhofe sa zo začiatočníkov v alpskom i klasickom lyžovaní stanú profesionáli a malí návštevníci sa nebudú môcť nabažiť kúzelného koberca a detského programu.

Náš tip: 15% zľava na skipas online!

Užite si lyžovanie naplno

Na úpätí hory Ötscher čaká na rodiny a zimných športovcov, ktorí si chcú naplno užiť dovolenku mimo zjazdoviek, príjemná a nepreplnená horská dedinka. Pre začiatočníkov a budúcich profesionálov je k dispozícii požičovňa lyží a dve lyžiarske školy.

Ochutnávka na snehu

Rozmanitá lyžiarska oblasť Lackenhof am Ötscher ponúka tú najlepšiu zábavu na zjazdovkách od 810 do 1437 m. 8 vlekov otvára celkovo 19 kilometrov zjazdoviek, ktoré ponúkajú ideálne výzvy pre každého: Milovníci dokonalých carvingových zákrut si užijú jazdu na svahu "Distel" (zjazdovka 3/4). Strmé svahy na svahoch Großer Ötscher (zjazdovka 1) a Kleiner Ötscher (zjazdovka 5) sú strmé a náročné.

Ale aj rodiny sa môžu tešiť na cenovo dostupnú zimnú zábavu pri lyžovaní v Ötscheri. Keď deti vstúpia do "Sunny Kids Parku" s čarovnými pohyblivými pásmi a lyžiarskymi inštruktormi, už nikdy sa im nebude chcieť ísť domov. Postupná rodinná zjazdovka (svah 8) je ideálna na prehĺbenie naučených zručností.

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2023/24
  Ceny skipasov Flexibilné ceny v Ötscher online obchode!
Otváracia doba 08.12.2023 - 17.03.2024
Počas lyžiarskej sezóny denne od 9.00 do 16.00 hod.
Kontakt Lyžiarske stredisko Lackenhof-Ötscher: T +43 5 0138-300, www.oetscher.at
Informácie Ybbstaler Alpen: T +43 5 93049,info@ybbstaler-alpen.at 
Snehové podmienky: T +43 5 0138-380

Mimo zjazdovky

V okolí obce Lackenhof čaká na svojich objaviteľov 30 km upravených bežeckých tratí v troch úrovniach. Ötscher je tiež obľúbeným cieľom skialpinistov. O niečo pokojnejšie tempo môžete zvoliť na snežniciach, pričom Lackenhof ponúka dve značené trasy, alebo na romantickej jazde na saniach za kočom ťahaným koňmi.

 

Viac o zimnom športovom stredisku Lackenhof