Annaberg

Annaberg vás presvedčí nielen svojím fantastickým výhľadom do diaľky. Vďaka rozmanitej ponuke zjazdoviek a voľnočasových aktivít by tu človek rád zotrval aj dlhšie.

Zatiaľ čo sa deti bláznia na snehu, dospelí si v Annabergu vychutnávajú fantastický výhľad na Ötscher. Áno, taká by mala byť dovolenka. Predovšetkým ak vyhľadávate rozmanité zjazdy a dobrodružstvá aj mimo zjazdovky.

Náš tip: 15% zľava na skipas online!

Rozmanitá zimná dovolenka v rodinnom lyžiarskom stredisku Annaberg

Annaberg nadchýna rovnako mladých, ako aj starších. Predovšetkým rodiny sa tu cítia zvlášť dobre. Mimoriadne rodinne sa mimochodom možno ubytovať v novom stredisku JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, kde na najmenších čaká ihrisko a vodné šmýkačky a na veľkých zase bohatá wellness zóna.

Dlhé zjazdovky a panoramatické výhľady

V Annabergu si každý nájde presne to, čo hľadá: zjazdovky kompatibilný s FIS a strmé svahy pre lyžiarske virtuóz a odvážne snowboardistov, rozsiahle zjazdovky pre amatérskych lyžiarov a ploché zjazdovky pre rodiny a tých, ktorí dávajú prednosť tomu, aby to zvládli s ľahkosťou. 12,5 kilometra zjazdoviek spája 6 vlekov.

Anna-Park: snowpark pre deti

Anna-Park sa skladá z 3 freestylových sekciách a prináša zábavu a a ponúka tak pre malé i veľké akciu a zábavu v jednom. Vo funparku "Family" môžu freestyleri trénovať prvé pokusy na prekážkach a skokoch. V "Anna-Park Waveride" sa naučíte hravo ovládať rýchlosť a vyváženie. Sekcia "FunCross" čaká s príkrymi zákrutami, snehovými vlnami a skoky v dĺžke 800 m a dvoma rôznymi lines na začiatočníkov i profíkov.

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2023/24
  Ceny skipasov Flexibilné ceny v online obchode Annaberg!
Otváracia doba 08.12.2023 - 17.03.2024
Kontakt Lyžiarske stredisko/lyžiarske vleky: T +43 2728 8477, office@annabergerlifte.at
Snehový telefón: T +43 2728 8477-15
Informácie Annaberg: +43 2728 77000, www.annaberg.info

Zimná zábava mimo zjazdoviek v Annabergu

Tip: Každý štvrtok (od 17:00 do 20:30) môžu fanúšikovia lezenia spoločne vystúpiť na vrchol Hennesteck počas skitouringového večera. Na večernú zábavu s celou rodinou je ideálna ponuka večerného sánkovania priamo v lyžiarskom stredisku (v sobotu od 17.00 do 19.00 h).

Na druhej strane, túry na bežkách a snežniciach musíte absolvovať bez pomoci koní a s pomocou vlastných svalov. 18 kilometrov mechanicky upravovaných tratí a značených turistických chodníkov ukazuje cestu.

Viac o lyžiarskom stredisku Annaberg