Annaberg

Annaberg vás presvedčí nielen svojím fantastickým výhľadom do diaľky. Vďaka rozmanitej ponuke zjazdoviek a voľnočasových aktivít by tu človek rád zotrval aj dlhšie.

Zatiaľ čo sa deti bláznia na snehu, dospelí si v Annabergu vychutnávajú fantastický výhľad na Ötscher. Áno, taká by mala byť dovolenka. Predovšetkým ak vyhľadávate rozmanité zjazdy a dobrodružstvá aj mimo zjazdovky.

Dobrodružné zimné ihrisko

Annaberg nadchýna rovnako mladých, ako aj starších. Predovšetkým rodiny sa tu cítia zvlášť dobre. Mimoriadne rodinne sa mimochodom možno ubytovať v novom stredisku JUFA Bergerlebnis-Resort Annaberg, kde na najmenších čaká ihrisko a vodné šmýkačky a na veľkých zase bohatá wellness zóna.

Dlhé zjazdovky a panoramatické výhľady

V Annabergu si každý nájde presne to, čo hľadá: zjazdovky kompatibilný s FIS a strmé svahy pre lyžiarske virtuóz a odvážne snowboardistov, rozsiahle zjazdovky pre amatérskych lyžiarov a ploché zjazdovky pre rodiny a tých, ktorí dávajú prednosť tomu, aby to zvládli s ľahkosťou. 7 vlekov otvára 12,5 kilometrov zjazdoviek.

Anna-Park: snowpark pre deti

Anna-Park sa skladá z 3 freestylových sekciách a prináša zábavu a a ponúka tak pre malé i veľké akciu a zábavu v jednom. Vo funparku "Family" môžu freestyleri trénovať prvé pokusy na prekážkach a skokoch. V "Anna-Park Waveride" sa naučíte hravo ovládať rýchlosť a vyváženie. Sekcia "FunCross" čaká s príkrymi zákrutami, snehovými vlnami a skoky v dĺžke 800 m a dvoma rôznymi lines na začiatočníkov i profíkov.

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2020/2021
  Ceny skipasov Dospelí/1 deň € 38,50
Deti/1 deň € 20,-
-> Viac informácií k cenám
Otváracia doba Počas zimnej sezóny otvorené denne od 09 do 16 hod.
Začiatok sezóny: 05. decembra 2020
Koniec sezóny: 21. márca 2021 (podľa snehových podmienok)

            
Mimo zjazdovky

Dovolenku dopĺňa romantická jazda na saniach s konským záprahom alebo návšteva v jazdiarni. Kto si radšej vychutnáva jedinečné výhľady, tomu odporúčame zimnú alebo snežnicovú turistiku, resp. vychádzku na 18 bežkárskych kilometroch (klasický aj korčuliarsky štýl).

Top termíny:

  • 01. januára 2021: Detská show s show4kids
  • 16. januára 2021: Ochutnávka skialpinizmu
  • 23. januára 2021: Ochutnávka běžkařství
  • 05. februára 2021: Detská show s show4kids
  • 13. februára 2021: Guga Hö - ranné lyžovanie na Annabergu
  • 19. februára 2021: Dine & Ski na anna-Alm
  • 13. marca 2021: Guga Hö - ranné lyžovanie na Annabergu

Viac o lyžiarskom stredisku Annaberg

Lyžiarske stredisko Annaberg na mape