Bed & Pool Wiener Neustadt

Rekreačný objekt

Váš pobyt

Či už ste na dovolenke alebo na prechode, naše ubytovanie priamo v Wiener Neustadt je ideálnym východiskovým bodom pre mestské výlety, turistiku v prírode alebo objavovanie kulinárskych pochúťok. Na pozemku sú k dispozícii parkovacie miesta s prístreškom, vonkajší bazén s relaxačným priestorom, záhrada s možnosťou grilovania a bezplatné Wi-Fi v interiéri aj exteriéri.

Pobočky a trasy

Opýtať sa na Bed & Pool Wiener Neustadt

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.

Vyhľadávanie a rezerváciaHotely a ubytovanie