Kino Paradiso

Kino

Popis

Cinema Bar - miesto kultúrneho stretnutia

V štýlovom prostredí Cinema Baru sa po celý deň podávajú kvalitné vína a koktaily, talianske espresso a občerstvenie. K dispozícii je aj hudba v salóniku a medzinárodné noviny. V lete si môžete posedieť v záhrade uprostred námestia s barokovou radnicou.

1. artové kino v Dolnom Rakúsku

Aktuálne filmové novinky každý deň v srdci St. Pöltenu. Program zahŕňa festivalové hity, americké nezávislé filmy, vynikajúce filmy z Rakúska, Európy a zvyšku sveta. Pod heslom "Kino pre nás všetkých" ponúka Kino Paradiso premiéry, filmové novinky, klasiku na raňajky, detské filmy, školské filmy, filmový festival pod holým nebom, baby kino pre rodičov s malými deťmi a mnoho ďalšieho. - v klasickej kinosále, v Beislkine, kde sa počas sledovania filmu pri stoloch podávajú kulinárske špeciality, a v novej sále Saal3/Club 3, ktorá funguje ako plnohodnotná kinosála a zároveň ako sála na státie pre koncerty a DJ linky.

Kino Paradiso sa nachádza priamo na námestí Rathausplatz v centre mesta St.Pölten. 5 minút chôdze od hlavnej železničnej stanice, 10 minút chôdze od kultúrnej štvrte.

Pobočky a trasy