Zastrešený priestor s ležadlami v kúpeľnom hoteli Therme Laa Hotel & Spa, © Therme Laa

Príďte a ponorte sa

Kúpeľné pobyty a wellness dovolenka v tej najlepšej kvalite: počas pobytu v hoteloch s wellnessom môžete jednoducho vypnúť a nechať sa rozmaznávať.

Spa – „Sanus per aquam“ – zdravie vďaka vode. Zaplávajte si s pocitom beztiaže v revitalizačnej termálnej vode, oddýchnite si v saune s blahodarnými účinkami a zažite úplné uvoľnenie pri masáži. V dolnorakúskych spa a wellness oázach získate odstup od každodenných starostí. Žiadne problémy, žiadne povinnosti – len čistý relax.

Ponorte sa do sveta zmyslov – voda je zdrojom všetkého života a najstarším liekom na svete. Spa a wellness hotely rozmaznajú vaše telo i dušu, uvoľníte sa a doprajete si saunu v relaxačnej atmosfére s výhľadom na alpskú prírodu, nádherné vinice alebo mierne zvlnenú krajinu. Vďaka individuálnemu prístupu a oddychovým zónam odbúrate napätie a zažijete pravý relax a radosť zo života.

Okrem toho starostlivé kozmetické procedúry od hlavy až po päty zabezpečia, že z vás bude vyžarovať krása a pohoda. Perfektnú dovolenku ešte vylepšia kulinárske skvosty, ktoré splnia každé želanie. Ponúkame rozmaznávací a pôžitkársky program na najvyššej úrovni. V Dolnom Rakúsku sú relax a skutočný pôžitok doma.

Príďte a cíťte sa príjemne – v hoteli s wellnessom

Od procedúr využívajúcich silu wachauskej marhule cez luxusné rizlingové ošetrenia až po čistiaci ametystový parný kúpeľ a zdravú bio saunu: v najkrajších hoteloch Dolného Rakúska s vlastnými kúpeľmi a osviežujúcim výhľadom na Ötscher alebo Dunaj načerpá silu telo i duša.

Vaše hotely s wellnessom