20-šilingový pohľad na Semmering, © Niederösterreich-Werbung/ M. Liebert

Bergbahnen Semmering-Hirschenkogel

Lanovka / sedačková lanovka, Lyžiarske stredisko/lyžiarska lanovka

Táto prevádzka je vynikajúca...

  • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

Či už v lete alebo v zime - Semmering je ideálnou dovolenkovou a výletnou destináciou počas celého roka.

Zima:
Zábava na lyžiach pre začiatočníkov a rodiny, expertov, carverov a snowboardistov na čarovnej hore Semmering. Ponuka siaha od rodinnej zjazdovky až po zjazdovku Panorama FIS Svetového pohára, na ktorej má zastávku Svetový pohár žien v lyžovaní.

Zábava pri sánkovaní pre malých aj veľkých ponúka približne 3 km dlhá zážitková sánkarská dráha Zauberberg, ktorá je v noci osvetlená.

TIP na cestu bez auta : na stanicu Semmering sa dostanete rýchlo a pohodlne vlakom. Odtiaľ vás počas víkendov a semestrálnych prázdnin na zjazdovky bezplatne odvezie kyvadlová doprava Zauberberg Shuttle. Rozvrh nájdete tu.
Požičajte si vybavenie na váš lyžiarsky deň pohodlne priamo v Semmeringu: Sport Puschialebo Alpincenter Semmering.

Leto:
Letná ponuka je viac než pestrá a všestranná, zahŕňa turistiku, cyklistiku, horské káry, kolobežky Monster a skok Millennium Jump.
Bike Park: Bike Park Semmering má celkovú dĺžku 18 kilometrov s trasami všetkých úrovní náročnosti. Či už na rodinnej trase pre začiatočníkov a rodiny, alebo na freeridových a zjazdových trasách pre pokročilých jazdcov a profesionálov - zábava v bike parku je zaručená.

Horské káry a monster kolobežky: hrajte sa, objavujte a užívajte si - Semmering je rajom pre deti a rodiny! Lanovka vás rýchlo a pohodlne vyvezie na vrchol Hirschenkogel, odkiaľ sa môžete vrátiť späť do východiskového bodu a užiť si veľa zábavy a akcie na horských vozíkoch alebo monster kolobežkách.
Miléniový skok: Skok voľným pádom z poslednej plošiny 25-metrovej Millenniumwarte je jedinečný a zostane vám dlho v pamäti.

Ceny

Poloha
  • dostupné s verejnými dopravnými prostriedkami

Pobočky a trasy