Termálne kúpele Fischau

Kúpalisko

Táto prevádzka je vynikajúca...

  • Karta Niederösterreich-CARD

Popis

Historická atmosféra, prírodná termálna voda, wellness ponuky a kultúrne podujatia: Návšteva termálnych kúpeľov Fischauer v Bad Fischau-Brunn je dobrá pre telo aj dušu.

Termálne kúpele Fischau, ktoré sú orámované sezónnymi kabínkami v cisárskych a kráľovských farbách zelenej a žltej, sa nachádzajú uprostred historického parku: medzi starými gaštanmi a romantickými trávnikmi na opaľovanie sa nachádzajú dva prírodné bazény a moderný detský bazén vedľa vodopádu pokrytého brečtanom.

Bad Fischau: Termálny kúpeľ s teplotou vody 19 °C

Každý deň sa v bazénoch preplaví 40 miliónov litrov čerstvej termálnej vody, ktorá ponúka najvyššiu kvalitu vody bez chemickej dezinfekcie. Pramenitá voda s celoročnou teplotou 19 °C je obzvlášť prospešná pre kúpajúcich sa, ktorí trpia vyčerpaním, kožnými alebo žilovými problémami. V saunovej a wellness zóne termálnych kúpeľov Fischau si môžete vychutnať parné kúpele, bio sauny a fínske sauny, ako aj relaxačné liečebné masáže. Pravidelne navštevujte aj termálnu kaviareň a letnú reštauráciu, ako aj vybrané kultúrne podujatia vrátane tradičného novoročného kúpania alebo hudobného a kabaretného programu "Modrý pondelok". Neďaleko sa nachádza aj veľmi obľúbená reštaurácia Hubertushof Fromwald a vinárska krčma Goldfuß.

POZNÁMKA: Zabezpečte si vstupenku online priamo tu !

 

Ceny

Pobočky a trasy