Rodinné lyžiarska aréna Wexl Arena St. Corona

Areál rodinného lyžiarskeho strediska zážitkovej arény s čarovným kobercom a zimnou krajinou zážitkov a sánkarskou dráhou – s umelým osvetlením!

Detské vleky, optimálny terén a vzdialenosť iba 60 minút od Viedne – rodinné lyžiarske stredisko s miernymi zjazdovkami a množstvom zábavy a aktivít je ideálnou voľbou pre prvé rodinné lyžovačky.

Zasnežené svahy v rodinnom lyžiarskom stredisku Dolného Rakúska brázdia najmä malí lyžiari. Ťahací vlek s veľkou zjazdovkou a rozšírenou zábavnou traťou s ešte väčším počtom ostrých zákrut a skokov pre skúsených lyžiarov, ako aj obľúbená rýchlostná trať boli výrazne predĺžené. Tí najmenší jazdia v krajine čarovných kobercov, kde ich do kopca vyvezú dopravné pásy.

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2023/2024
Ceny skipasov Skipasy je možné zakúpiť vo Wexl Arena online shopu!
Otváracia doba Počas lyžiarskej sezóny denne od 8:30 do 16:00 hod.
V piatok a sobotu do 19.00 hod.
Kontakt Webové stránky: www.wexlarena.at/en

Zábava na zjazdovkách a dobrodružstvo na snehu

Na predĺženej sánkarskej dráhe sa najlepšie jazdí na expresných sánkach, ktoré sa dajú pripojiť k vleku. Pestrá zimná krajina zážitkov ponúka množstvo detských ihrísk, na ktorých nájdete napríklad iglu a snehovú pevnosť. Na mieste je k dispozícii aj požičovňa vybavenia a škola zimných športov. Zohriať sa a načerpať nové sily môžete v reštaurácii Wexl Lounge s výhodnou centrálnou polohou. Rodičia tu môžu oddychovať a popritom v pohodlí sledovať svoje ratolesti šantiace na svahu. Umelé osvetlenie je v prevádzke vždy v piatok a sobotu od 16.00 do 19.00 hod.

Najväčšie atrakcie

  • Rozšírený park Burton Riglet s ešte väčším počtom prekážok
  • Fotopoint na zjazdovke
  • Systém Skimovie, ktorý natáča preteky na meranej trati Sumsi a video s číslom skipasu na stiahnutie
  • Lyžiarske a snowboardové kurzy so skvelými inštruktormi si rezervujte online, a vyhnete sa tak nepríjemnému čakaniu v rade!

Požičovňa snežníc

Čarovnú zimnú krajinu v pohorí Wechsel najlepšie spoznáte na snežniciach, ktoré si môžete zapožičať za výhodné ceny v Wexlarena. Veľmi obľúbené sú túry k chatám Hergottschnitzerhütte a Kampsteiner Schwaig.

Sezónny skipas Erlebnis-Card

Množstvo zimných zážitkov za výhodnú cenu ponúka skipas Erlebnis-Card Winter. Sezónny skipas platí v rodinnom lyžiarskom stredisku „Familienskiland“ s osvetlenou zjazdovkou na nočné lyžovanie, v zimnej krajine zážitkov „Wintererlebnisland“ a na parkovisku pre lyžiarov.

Viac o rodinnej lyžiarskej aréne Wexl arena St. Corona am Wechsel