Rodinné lyžiarske areály

Najlepšie lyžiarske strediská pre rodiny: infraštruktúra prispôsobená deťom, rodinná atmosféra a vhodné zjazdovky a vlekové zariadenia.

Či už vás cez víkend láka rodinné lyžiarske stredisko St. Corona am Wechsel vo Viedenských Alpách, ktoré sa nachádza iba 80 minút jazdy južne od Viedne, a to svojimi kurzmi lyžovania a snowboardovania (Aj súkromné kurzy!), zimným parkom s rôznymi mostíkmi a vlnitou dráhou, zábavným, rýchlostným a pretekárskym areálom, zimným ihriskom s kopcom na zimné hry a umelým osvetlením, alebo mostviertelské lyžiarske stredisko Annaberg s rezortom JUFA Bergerlebnis-Resort s ihriskom a vodnými šmýkačkami pre deti a veľkou wellness zónou pre dospelých, ako aj bezplatným lyžovaním pre deti do 6 rokov, sánkovaním, jazdou v saniach ťahaných koňmi a skvelými dovolenkovými ponukami hotelov a penziónov priamo na mieste.

Novinkou tohto roka je aj "Detská karta" pre Ötscher a Hochkar: pre deti do 15 rokov (2007-2016) stojí celodenný lístok 16 € online a 17 € na mieste, pre deti narodené v roku 2017 a neskôr len 4 € (vždy v sprievode plne platiacej dospelej osoby).

Dolnooravské rodinné lyžiarske strediská sa tešia na nadchádzajúcu zimu a množstvo malých nadšených lyžiarov na svahoch!