Erlebnisalm Mönichkirchen

Zatiaľ čo si malí užívajú, veľkí si vychutnávajú zimné slnko v útulnej atmosfére ratanových plážových košov – alebo útulnú atmosféru na jednej z mnohých chát.

Mönichkirchen je klasikou medzi lyžiarskymi strediskami. Okrem rodinných zjazdoviek, zábavného parku a turistických snežnicových túr tu možno nájsť množstvo útulných miest na chvíľku oddychu. Zimná dovolenka, ktorá už ani nemôže byť viac pohodovejšia!

Náš tip: 15% zľava na skipas online!

Všetko, čo potrebujete k zimnej dovolenke

V Mönichkirchene s vysokou garanciou snehu sa splnia všetky želania. Zábavný park s prvkami, ako sú zábradlia, skoky, ostré zákruty, Butterbox a Crazy-Hill, pozýva na zažívanie dobrodružstiev; ratanové plážové koše a ležadlá pri chatách zase na oddych, skôr ako vyrazíte po 13,5 zjazdovkových kilometroch s prekrásnym výhľadom opäť do doliny.

Skipasy individuálne a rýchlo

Veľmi rýchly vstup do lyžiarskeho strediska umožňujú štyri automaty na vyzdvihnutie skipasov. Ak si skipasy zarezervujete online, môžete si ich na mieste previesť na kartu Keycard alebo vyzdvihnúť na automate s poukazom – väčšinou bez čakania! S novými poldennými skipasmi si môžete naplánovať lyžovačku individuálne podľa svojich predstáv (dostupné sú aj 3-, 4- alebo 5-hodinové skipasy!).

Ceny a otváracia doba pre zimnú sezónu 2023/24
  Ceny skipasov Flexibilné ceny v Mönichkirchen online obchode!
Otváracia doba

Predpokladaný začiatok sezóny: polovica decembra 2023 - 
koniec sezóny podľa snehových podmienok
Denne od 9:00 do 16:00 hod.

Kontakt Lyžiarske stredisko Erlebnisalm-Mönichkirchen:  
T +43 (0) 2649 / 20906
office@schischaukel.net
I www.schischaukel.com

Tá pravá ponuka pre každého

Rekreační lyžiari si môžu vychutnať nádherný výhľad na východný okraj Álp z panoramatickej zjazdovky. Na cvičnej lúke v detskom lyžiarskom svete robia do snehu svoje prvé oblúky tí najmenší. Pre skialpinistov a lyžiarov sú všetky zjazdovky otvorené každý pondelok a štvrtok od ukončenia prevádzky vleku až do 20.30 hod. (cena: 10,50 €, s výnimkou času zasnežovania).

Mimo zjazdovky

Dobrodružne je aj počas zimnej alebo snežnicovej turistiky, predovšetkým keď navštívite vyhliadkovú plošinu Almschaukel vo výške 1 315 m – pokojne aj so sprievodcom. Bežkári zase môžu na 60 bežkárskych kilometroch panoramatickej trate Wechsel (vstup v Mariensee) okrem jedinečných výhľadov objaviť aj skvelé možnosti na oddych.

 

Viac o lyžiarskom stredisku Mönichkirchen-Mariensee