Horské zážitky v Dolnom Rakúsku

Adrenalín a relax v jednom

Svet dolnorakúskych hôr: od adrenalínových po uvoľnené, od miernych po divoké, od dynamických po pokojné. Pretože ten, kto chce vystúpiť na hory, musí prejsť aj údolím.

Zážitkom z hôr je pre každého niečo iné. Jedni obľubujú šliapanie do kopca, druhí z kopca. Jedni chcú nájsť sami seba, druhí prekonať samých seba. Jedni vyhľadávajú zážitky v prírode, krásne výhľady a chutné jedlá, druhí akciu, zábavu a živú hudbu a tretí zas zo všetkého trochu. Jedni prichádzajú s deťmi a psami, druhí vo dvojici, s priateľmi alebo sami.

Všetky tieto rôzne zoskupenia osôb a ich požiadavky nachádzajú príjemný dočasný domov v horách Dolného Rakúska. Spektrum zážitkov, ktoré ponúkajú siaha od adrenalínových po uvoľnené, od miernych po divoké, od dynamických po pokojné. Pretože ten, kto chce vystúpiť na hory, musí prejsť aj údolím. Horu netvorí len jej vrchol, ale aj cesta k nemu.

Tu nájdete prehľad toho, čo ponúkajú horské oblasti v regióne Mostviertel a vo Viedenských Alpách na jar, v lete a na jeseň. Uprostred lúk, chát a vrcholových krížov môžete znovu načerpať stratenú energiu. Takže: hlboký nádych a hor sa na hory v Dolnom Rakúsku!

 

Veľa ciest vedie na hory Dolného Rakúska. Tie najkrajšie nájdete tu.

Krátka dovolenka na horách

Kde prespať? Ktorá trasa je tá najlepšia? Uprednostniť akciu alebo relax, alebo najlepšie oboje skombinovať? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete práve tu.