Hľadanie pokladov v bio-záhrade

Výlet pre celú rodinu s pridanou hodnotou: na návšteve vo výstavných a zážitkových záhradách dolnorakúskych bio-prevádzok Sonnentor a Styx.

To najlepšie zo sveta byliniek vedia vyťažiť úspešné dolnorakúske prevádzky značiek Sonnentor a Styx. Zvedaví návštevníci sú srdečne vítaní. Pri prehliadke priamo na mieste môžete objavovať bio-svety, zážitkové záhrady a oázy byliniek.

Bylinkové záhrady spoločností Sonnentor a Styx inšpirujú pri exkurziách v prevádzkach v Dolnom Rakúsku malých aj veľkých návštevníkov. Pod holým nebom si môžete vychutnať liečivé bylinky a rastliny všetkými zmyslami.

Hľadanie pokladov v bio-záhrade
Spoločnosť Sonnentor sa vyznačuje farebnou paletou biologických čajov a korenín. V pobočke v Zwettli zažívajú návštevníci skvelé záhradné dobrodružstvá. Veľkí si vychutnávajú Hildegardinu oázu byliniek a objavujú interaktívnu bylinkovú záhradu. Deti sa zase v záhrade Bio-Bengelchen vydávajú na honbu za pokladom – vrátane informácií o čajových rastlinách a klavíra vôní. Rodinný výlet môžete nechať doznieť na bylinkovom turistickom chodníku.

Na návšteve byliniek a čokolády
Najlepšia prírodná kozmetika (biologická a netestovaná na zvieratách) pochádza od spoločnosti Styx v Ober-Grafendorfe. Liečivé byliny, ktoré využíva, jej rastú priamo pred dverami. Korenisto voňajúca bylinková záhrada pozýva na prehliadku. Sladké PS: Aj výlet do bio-sveta susednej čokoládovne Styx  určite stojí zato.