Cyklistický okruh Viedenský les

Vydajte sa na cestu okolo Viedne na dvoch kolesách

Vo Viedenskom lese môžete na bicykli spoznávať kultúru i prírodu. Počas výletu po okružnej trase Viedenský les budete nocovať vo vybraných penziónoch prispôsobených pre cyklistov a užijete si mnohé zaujímavosti na trase. Na 215 kilometroch čaká na milovníkov cyklistiky príjemná cesta k vode, lesu a vínu, ktorá je takmer úplne bez stúpaní. Smer tejto pestrej cyklotrasy udávajú väčšinou štyri rieky: Dunaj, Traisen, Gölsen a Triesting a nakoniec aj kanál Wiener Neustädter Kanal. Úseky trasy vedúce popri Dunaji a rieke Traisen lemujú lužné lesy, ktoré sa neskôr pred oblasťou Lilienfeld, ktorá predstavuje najviac zalesnený región Rakúska, menia na predalpské lesy. Aj vínu sa tu vzdáva česť hneď na troch etapách: Klosterneuburg, údolie Traisental a oblasť Thermenregion si vás získajú vynikajúcimi vínami a lákavými návštevami viech.

Možným východiskovým bodom trasy je Viedeň. Najskôr je potrebné sledovať značenie viedenských cyklotrás až k Dunajskej cyklotrase, potom tabule Dunajskej cyklotrasy (EuroVelo 6), cyklotrasy Traisental-Radweg (č. 4), cyklotrasy Triesting-Gölsental-Radweg (č. 42) a nakoniec cyklotrasy Thermenradweg (EuroVelo 9).

Balíček zahŕňa:

  • 4 noci v dvojlôžkovej izbe vrát. raňajok v prevádzkach prispôsobených pre cyklistov v mestách Tulln, Wilhemsburg, Hainfeld a Baden  
  • odvoz batožiny – cena na požiadanie

Cena za osobu:

  • v dvojlôžkovej izbe od 335,- EUR

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.04.2024 až 31.10.2024

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Mostviertel Tourismus GmbH - nájdete ich na www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Cyklistický okruh Viedenský les

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.