Vínna jar vo Viedenskom lese, © Niederösterreich Werbung/Andreas Hofer

Dni vína: Zájazdy do údolia Traisen

Povznášajúce dni vo vinárskej oblasti Traisental

Už starí Rimania vedeli oceniť ušľachtilé víno. Preto sa okrem iného usadili aj v oblasti Traisental, pretože Veltlínskemu zelenému, červenému skorému a červenému sa v miernom podnebí medzi Dunajom a Alpským predhorím darí obzvlášť dobre. Vyskúšajte sami! Doprajte si dva pôžitkárske dni v Traisental s regionálnymi vínnymi špecialitami a inými dobrotami.

Vaša ponuka zahŕňa:

  • 2 noci s raňajkami v hoteli Winzerhof
  • večera v gastronómii Weinland
  • vstup so sprievodcom do opátstva Chorherrenstift Herzogenburg
  • exkurzia so sprievodcom vínami po traisentalských viniciach (Prehliedka sa koná v nemčine a na požiadanie je možná v angličtine.)
  • 1 fľaša vína Traisental DAC

Cena za osobu:

  • osoba v dvojlôžkovej izbe od 242,- €

Ceny bez pobytovej taxy, bližšie informácie na: www.niederoesterreich.at/taxen

Obdobie ponuky

  • možná rezervácia 01.05.2024 až 31.10.2024

Organizátor

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Platia všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Mostviertel Tourismus GmbH - nájdete ich na www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Vyžiadať ponuku

Opýtať sa na Dni vína: Zájazdy do údolia Traisen

Vaše údaje o ceste
Vaše údaje
Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo), ako aj vaše údaje špecifické pre danú cestu (dátum príchodu/odchodu, počet osôb, počet detí a vek detí) sa u nás ukladajú na účel a počas doby spracovania vášho nezávislého dopytu a sú nami sprostredkované príslušnému ubytovateľovi/poskytovateľovi s cieľom prípravy ponuky. Nad rámec uvedeného nebudeme vaše údaje poskytovať tretím stranám. Ďalšie informácie o vašich právach ako dotknutej osoby, ako aj o nás ako o osobe zodpovednej za spracovanie údajov nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.
Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a platia na ňu zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania služby Google.